Lublin

Śródmieście

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
3
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Widna
Liczba balkonów
1

Description of property

Masz dość proponowanych mieszkań w stylu PRL?
Poszukujesz nowoczesnego mieszkania - urządzonego ze smakiem i gustem?
Zależy Ci na kompletnym wyposażeniu?
Ważną kwestią przy wyborze mieszkania jest dla Ciebie lokalizacja?

Świetnie! Przedstawię Ci idealną i niepowtarzalną ofertę!

Oferuję rozkładowe i nowocześnie urządzone mieszkanie na wynajem o powierzchni 32 m 2 położone w Lublinie przy ul. Podzamcze. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w niskim budynku.

W lokalu mieszkalnym znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, otwarta na pokój dzienny, sypialnia z nowym dużym łóżkiem i pojemną szafą, łazienka w połączeniu z toaletą. Do mieszkania przynależy również balkon, z którego rozciąga się przepiękny widok na osiedlowy skwer.

Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji przy ul. Podzamcze, bogatej w infrastrukturę usługową i komunikacyjną. W pobliżu znajduje się dworzec PKS, przystanki autobusowe z dogodnym połączeniem z każdą dzielnicą miasta, supermarkety, restauracje, liczne obiekty gastronomiczne, szkoły, a także placówki rekreacyjne i kulturalne.

Koszty najmu:

- comiesięczna opłata czynszowa - 1800 PLN (wraz z opłatą administracyjną tj.zaliczki na zimną i ciepłą wodę, ogrzewanie, wywóz nieczystości)
- media wg zużycia - energia elektryczna.

Wymagana jest kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, a także osobistej i bezpiecznej prezentacji mieszkania!

Other information

  • Dostępne w okolicy: Bank, Szpital, Centrum handlowe, Kościół, Hala sportowa, Plac zabaw, Fitnes, Restauracja, Przedszkole, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Trolejbus, PKS
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Map

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Phone:
511 542 516
E-mail:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).