Lublin

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
449 000 PLN
Numer oferty
532/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
4
Cena za m2
9 163,27 PLN
Liczba pięter
4
Typ mieszkania
Rozkładowe
Liczba pokoi
3
Piwnica
Tak
Materiał
Wielka Płyta
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Stan budynku
Bardzo dobry

Description of property

Drodzy Klienci..

Jeżeli już dość długo poszukujecie nieruchomości o funkcjonalnym rozkładzie..
Szukacie mieszkania położonego na cichym, przepełnionym zielenią osiedlu z idealnym połączeniem z centrum miasta…
Marzy Wam się zakup nieruchomości, którą wystarczy tylko umeblować…
Właśnie trafiliście!

O nieruchomości w kilku zdaniach…
Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania o powierzchni 49 m2 zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście, nieopodal Uniwersytetu Medycznego. Prezentowany lokal mieszkalny usytuowany jest na czwartym piętrze w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Biorąc pod uwagę rozkład nieruchomości jest on bardzo funkcjonalny. Nieruchomość posiada układ dwustronny i składa się z trzech, zupełnie osobnych pokoi, widnej kuchni oraz gustownie zaaranżowanej łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową. Wnętrze prezentowanego mieszkania zostało gruntownie wyremontowane z uwzględnieniem wymiany wszelkich instalacji dzięki czemu przez najbliższe kilka lat można cieszyć się komfortem wynikającym z braku konieczności doinwestowywania w nieruchomość. Nie sposób nie wspomnieć również o przynależności do nieruchomości pakownej piwnicy, która niewątpliwie ułatwi zamieszkiwanie użytkownikom.

Koszty eksploatacyjne…
Co miesiąc do Spółdzielni wnoszona jest opłata czynszowa w wysokości około 250 zł, w skład której wchodzą: centralne ogrzewanie, zaliczki na wodę, fundusz remontowy, wywóz nieczystości oraz inne charakterystyczne elementy. Poza wspomnianym kosztem należy uiścić dodatkowe należności związane z użytkowaniem mediów w postaci prądu i gazu, a także ewentualnych wyrównań za wodę.

To jeszcze nie wszystko…
Osiedle, na którym znajduje się prezentowane mieszkanie jest zmyślnie zaprojektowane, bogate w piesze ciągi komunikacyjne, dużą liczbę miejsc parkingowych, a także co jest niezwykle istotne miejsca typowo rekreacyjne z czego będą zadowoleni wszyscy, w każdym z przedziałów wiekowych.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani obejrzeniem nieruchomości – Zadzwońcie.

Tak rewelacyjna oferta może się już nie powtórzyć.

Kontakt:
Paweł Bielak
tel. 512-062-672

Other information

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Szpital, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Restauracja, Basen, Fitnes, Bank, Przychodnia lekarska, Uczelnia, Sklep, Gimnazjum, Żłobek, Bazarek, Apteka, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Trolejbus, Autobus
  • Widok na: Podwórko

Map

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Phone:
511 542 516
E-mail:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).