Lublin

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
434 000 PLN
Numer oferty
466/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
4
Cena za m2
8 558,47 PLN
Liczba pięter
5
Typ mieszkania
Jednopoziomowe
Liczba pokoi
2
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Stan budynku
Bardzo dobry

Description of property

Marzysz o przestronnym mieszkaniu w cichej i rodzinnej okolicy?
Poszukujesz nieruchomości bez dodatkowych nakładów finansowych związanych z remontem?
Marzysz o przytulnym mieszkaniu usytuowanym w zielonej i bezpiecznej dzielnicy?

Prezentujemy na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,71 m2 zlokalizowane na osiedlu Węglinek w Lublinie. Oferowany lokal, usytuowany jest na IV piętrze w niskim budynku wyposażonym w windę, oddanym do użytku w 2014 r. Dodatkowo oferujemy na sprzedaż zamykany garażu w platformie podziemnej w cenie 45 000 PLN.

Nieruchomość składa się z:
- dwóch oddzielnych pokoi - jeden z nich pełni funkcję sypialni (11 m2), zaś drugi służy jako pokój dzienny (19 m2)
- kuchni w zabudowie (10 m2)
- łazienki z WC (4,5 m2)
- przedpokoju (7 m2)
- balkonu (6,7 m2)

Dodatkowym atutem tej nieruchomości jest przynależność do lokalu dwóch pomieszczeń gospodarczych - typowej komórki lokatorskiej o powierzchni 3,31 m2 oraz pomieszczenia dwupoziomowego znajdującego się w platformie garażowej o powierzchni 5,6 m2.

Mieszkanie jest dwustronne, skierowane na północ i południe.

Opłaty eksploatacyjne - budynek zarządzany jest przez Spółdzielnię Mieszkaniową RUDNIK, a comiesięczna opłata czynszowa (w tym też opłata za garaż) to koszt ok. 380 zł, w niej zaliczki na ciepłą i zimną wodę, fundusz remontowy, wywóz nieczystości i inne charakterystyczne składowe. Poza wspomnianą opłatą dodatkowe należności to prąd i gaz.

Lokalizacja - cicha, zielona okolica bogata w infrastrukturę usługową i publiczną. W okolicy znajdują się sklepiki osiedlowe, markety, kościół oraz placówki edukacyjne. Oferowany lokal mieszkalny usytuowany jest na nowoczesnym osiedlu, na którym z powodzeniem mogą zamieszkać rodziny z dziećmi, ale także starsze osoby preferujące spokój i bezpieczeństwo, z jednoczesną bliskością centrum miasta.

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ! DOPYTAJ O SZCZEGÓŁY I UMÓW SIĘ NA BEZPIECZNĄ PREZENTACJĘ!

Other information

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Las, Bank, Kościół, Szpital, Basen, Szkoła, Fitnes, Restauracja, Hala sportowa, Przedszkole, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Trolejbus, Autobus
  • Widok na: Park/skwer, Las, Inne budynki, Podwórko

Map

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Phone:
511 542 516
E-mail:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).