Lublin

Węglin Południowy

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
449 000 PLN
Numer oferty
538/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
4
Cena za m2
8 651,25 PLN
Liczba pięter
5
Typ mieszkania
Rozkładowe
Liczba pokoi
2
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Materiał
Beton
Stan nieruchomości
Idealny
Stan budynku
Bardzo dobry

Description of property

Jeżeli już dość długo poszukujecie Państwo mieszkania, które nie będzie wymagało żadnych, dodatkowych kosztów związanych z ewentualnym remontem…

Poszukujecie komfortowego, dwupokojowego mieszkania w nowym budownictwie, w atrakcyjnej cenie..

Chcielibyście dokonać zakupu mieszkania do którego moglibyście się od razu wprowadzić…

Jeżeli choćby na jedno z powyższych pytań odpowiedzieliście tak… to poniższa oferta jest skrojona na miarę waszych potrzeb.Co jest przedmiotem oferty?

Sprzedaż dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51,90 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Węglin Południowy w Lublinie.

Dlaczego akurat ta nieruchomość?

Lokalizacja… Oferowany lokal mieszkalny usytuowany jest na nowoczesnym, zmyślnie zaprojektowanym osiedlu położonym w dzielnicy Węglin Południowy w Lublinie. Biorąc pod uwagę infrastrukturę jest ona niezwykle bogata zarówno pod kątem usługowym jak i publicznym.

Rozkład i metraż… Nieruchomość składa się z pokoju z pięknie zaaranżowanym aneksem kuchennym, sypialni oraz gustownej łazienki. Całość swoje miejsce znalazła na czwartym piętrze w niskim pięciopiętrowym bloku. Do dyspozycji jest również winda.

Opłaty eksploatacyjne… Zaskakująco niskie. Czynsz wynosi zaledwie 300 zł a w jego skład wchodzą: administracja, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, zaliczka na wodę oraz zaliczka na centralne ogrzewanie. Po za wspomnianą opłatą pozostaje do uregulowania jedynie prąd.

Udogodnienia? Jak najbardziej. Warto tu wspomnieć o przynależności do lokalu dużej piwnicy oraz balkonu. Nie sposób również zapomnieć o możliwości zakupienia miejsca parkingowego naziemnego, którego koszt wynosi 20 000 PLN.

Czym Cię jeszcze mogę zainteresować?
Z pewnością tym iż w cenie nieruchomości znajduje się również jej niemalże kompletne wyposażenie dzięki czemu dokonując zakupu prezentowanego lokalu możesz w nim od razu zamieszkać. Jest to super alternatywą szczególnie w przypadku osób młodych, nabywających swoje pierwsze, własne mieszkanie.

Zapraszam na prezentację.

Other information

  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Restauracja, Fitnes, Bar, Kościół, Hala sportowa, Plac zabaw, Las, Szpital, Przedszkole, Szkoła, Przychodnia lekarska, Sklep, Żłobek, Bazarek, Apteka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Trolejbus, Autobus
  • Widok na: Podwórko

Map

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Phone:
511 542 516
E-mail:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).