Lublin

Centrum, Marii Curie-Skłodowskiej

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
429 000 PLN
Numer oferty
536/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Piętro
4
Cena za m2
8 250 PLN
Liczba pięter
4
Typ mieszkania
Rozkładowe
Liczba pokoi
2
Piwnica
Tak
Materiał
Cegła
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Stan budynku
Bardzo dobry

Description of property

Marzysz o własnym mieszkaniu w samym centrum miasta?

Chcesz kupić nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji, a dodatkowo w bardzo dobrej cenie?

Chciałbyś kupić mieszkanie, z którego będziesz czerpał dochodowe zyski z wynajmu?

Myślę, że ta oferta jest idealnie skrojona do Twoich potrzeb!

Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania o powierzchni 52 m2 zlokalizowanego w ścisłym centrum Lublina. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w zadbanym, wysokim budynku z 1970r.

Rozkład mieszkania jest doskonały. Nieruchomość składa się z ustawnego pokoju, kuchni, przestronnego przedpokoju oraz łazienki z oddzielną toaletą. Ponadto, do mieszkania przynależy piwnica. Biorąc pod uwagę stan nieruchomości jest ono gotowe do wprowadzenia od zaraz! Należy podkreślić, że wnętrze oferowanego lokalu mieszkalnego było sukcesywnie odświeżane przez obecnych Właścicieli z racji czego jest ono zadbane i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych związanych z remontem.

Lokalizacja - myślę, że pod tym względem nieruchomość nabiera jeszcze większej atrakcyjności! Mieszkanie zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta. Stąd blisko jest dosłownie wszędzie! Spacerkiem w 5minut dojdziesz do UMCS i KUL, w 10 minut przemieścisz się na Stare Miasto w Lublinie, zaś w 15 minut dojdziesz do Politechniki Lubelskie. Należy w tym miejscu wspomnieć o doskonałym połączeniu komunikacji miejskiej ze wszystkimi częściami miasta oraz szeroko rozwiniętej infrastrukturze usługowej bogatej w sklepy, apteki, placówki edukacyjne, przychodnie, piekarnie, a także miejsca rozrywki.

Koszty eksploatacyjne - comiesięczna opłata czynszowa wnoszona do Spółdzielni Mieszkaniowej wynosi 500 zł, a w jej skład wchodzą pokaźne zaliczki na zimną wodę, CO, fundusz remontowy czy też wywóz nieczystości. Woda ciepła z piecyka gazowego.

Czy warto zainwestować w tego typu nieruchomość? Odpowiedz jest tylko jedna - oczywiście, że tak!

Kogo zainteresuje oferta?

Po pierwsze - inwestorów! Oferowany lokal mieszkalny będzie doskonałą lokatą pieniężną dla klientów pragnących czerpać pokaźne zyski z wynajmu mieszkania. Bliskość lubelskich uczelni w połączeniu z doskonałą trakcją miejską sprawią, że nieruchomość będzie najbardziej poszukiwana wśród studentów, jak i osoby pracujące.

Po drugie - rodziny! Marzysz o swoim pierwszym, niedużym mieszkaniu, które posłuży Ci przez lata? Trafiłeś idealnie! Dodatkowy plus - wyposażenie pomieszczeń jest w cenie nieruchomości.

Jeżeli zainteresowała Cie ta oferta, nie zwlekaj, zadzwoń! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!
Jeżeli będziesz chciał obejrzeć tę nieruchomość - umówimy się na spotkanie!

Kontakt:
Paweł Bielak
tel. 512-062-672

Other information

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Bazarek, Apteka, Przedszkole, Przychodnia lekarska, Uczelnia, Fitnes, Szkoła, Centrum handlowe, Restauracja, Bank
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Trolejbus
  • Widok na: Podwórko

Map

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Phone:
511 542 516
E-mail:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).