Lublin

LSM

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
430 000 PLN
Numer oferty
530/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
2
Cena za m2
6 564,89 PLN
Liczba pięter
4
Typ mieszkania
Rozkładowe, Jednopoziomowe
Liczba pokoi
3
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Materiał
Wielka Płyta
Stan nieruchomości
Dobry
Stan budynku
Bardzo dobry

Description of property

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej wynoszącej 65,5 m2, położone w dzielnicy LSM, na osiedlu Słowackiego w Lublinie. Oferowana nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze, w zadbanym, czteropiętrowym budynku.

Prezentowany lokal mieszkalny składa się z:
- trzech osobnych pokoi
- odrębnej, widnej kuchni
- łazienki
- toalety
- przestronnego przedpokoju

Do mieszkania przynależy również spora piwnica oraz balkon, z którego rozciąga się przepiękny widok na osiedlową zieleń.

Stan oferowanej nieruchomości jest zadowalający. Mieszkanie jest zadbane i przygotowana do indywidualnej aranżacji.

LOKALIZACJA
Mieszkanie znajduje się w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, tuż przy miasteczku akademickim na jednym z najbardziej zielonych osiedli w dzielnicy LSM. Bliskość wielu placówek edukacyjnych, w tym uczelni wyższych, a także bezpośrednie sąsiedztwo centrum miasta oraz bogato rozwinięta infrastruktura usługowa i bliskość głównych arterii komunikacyjnych sprawiają, że jest to jedno z najbardziej potencjalnych osiedli w tej okolicy.

KOSZTY EKSPLOATACYJNE
Comiesięczna opłata czynszowa wnoszona do spółdzielni mieszkaniowej to koszt ok. 400 zł, a w jej skład wchodzą: zaliczka na centralne ogrzewanie, zaliczka na zimną wodę, fundusz remontowy i inne składowe. Poza wspomnianym kosztem do uregulowania pozostają: prąd i gaz.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz do bezpośrednich oględzin prezentowanej nieruchomości.

Other information

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Szkoła, Restauracja, Bank, Hala sportowa, Plac zabaw, Szpital, Przedszkole, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Trolejbus, Autobus
  • Widok na: Podwórko, Park/skwer, Inne budynki

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Phone:
511 542 516
E-mail:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).