Lublin

Czuby Południowe

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
499 900 PLN
Numer oferty
526/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
3
Cena za m2
6 719,09 PLN
Liczba pięter
4
Typ mieszkania
Rozkładowe
Liczba pokoi
4
Piwnica
Tak
Materiał
Wielka Płyta
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Stan budynku
Bardzo dobry

Description of property

Oferujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na rodzinnym osiedlu Górki w dzielnicy Czuby. Nieruchomość usytuowana jest na III piętrze w budynku z lat 90-tych.

W skład mieszkania wchodzą:
- widna kuchnia
- 3 pokoje
- duży pokój dzienny z balkonem
- łazienka z oddzielnym WC

Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych. W poprzednich latach nad remontem czuwał architekt który wykorzystał przestrzeń mieszkania do maximum. Na każdy pokój był przewidziany pewien pomysł co skutkowało bardzo dobrym rozkładem.

W pobliżu osiedla znajduje się Stary Gaj i wąwóz wyposażony ścieżki rowerowe i spacerowe. Dodatkowo należy podkreślić, że osiedle jest bogate w placówki edukacyjne - żłobki, zespoły szkół czy licea są w zasięgu spaceru.

Opłaty eksploatacyjne są w granicach 500 zł, przy czym: zaliczki z zimną i ciepłą wodę, ogrzewanie, wywóz nieczystości i fundusz remontowy - są wliczone w czynsz administracyjny.

Zapraszamy do kontaktu oraz bezpośrednich oględzin!
Kontakt:
Paweł Bielak
tel. 512062672

Other information

  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Dostępne w okolicy: Las, Plac zabaw, Komenda policji, Apteka, Bazarek, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Trolejbus
  • Widok na: Las

Map

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Phone:
511 542 516
E-mail:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).