Świdnik

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
1 300 000 PLN
Numer oferty
98/4997/ODS
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
2 000 m2
Powierzchnia użytkowa
500 m2
Rok budowy
2015
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
8
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy, Bojler
Rodzaj ogrzewania
Gazowe, Węglowe
Liczba balkonów
1
Liczba tarasów
1
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak

Description of property

Drodzy Klienci..

Jeżeli poszukujecie domu położonego w Świdniku, który to moglibyście zaaranżować wedle własnych oczekiwań bez konieczności przeprowadzania gruntowanych prac remontowych…
Cenicie sobie przestrzeń i wygodę, a także nietuzinkowe rozwiązania przestrzenne…
Chcielibyście zamieszkać wraz z rodziną w cichym, spokojnym i bezpiecznym miejscu z możliwością korzystania z uroków tętniącego życiem miasta…
Jeżeli choćby jedno z powyższych stwierdzeń odzwierciedlało Wasze potrzeby to prezentowana oferta powinna Was zainteresować.

Co jest przedmiotem oferty?
Przestronny, klimatyczny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 500 m2, zlokalizowany w miejscowości Świdnik. Oferowana nieruchomość posadowiona jest na zagospodarowanej, ogrodzonej działce o areale wynoszącym niespełna 2000 m2.
Pozwólcie Państwo ze przybliżę Wam kilka istotnych szczegółów dotyczących nieruchomości…

Oferowany budynek mieszkalny powstał w wyniku rozbudowy oraz nadbudowy istniejącego już domu mieszkalnego. Całość prac została zakończona w 2015 r. Warto podkreślić iż cały projekt zakładał budowę domu dla siebie co skutkuje wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości – tak by mogły służyć bezawaryjnie kolejne kilkanaście, kilkadziesiąt lat.

Prezentowany dom jest nieruchomością nietuzinkową – stwarzającą duże możliwości związane zarówno z jej wykorzystaniem jak i aranżacją wnętrza. Określając aktualny stan nieruchomości, jest ona przygotowana do zamieszkania „od zaraz” a w części do indywidualnego jej wykończenia przez nowego Właściciela, wedle jego własnych, indywidualnych upodobań.
Przejdźmy do opisu wnętrza..

Przedmiotowy dom mieszkalny stanowią trzy, użytkowe kondygnacje mieszkalne. Pierwsza z nich usytuowana na parterze składa się z trzech pokoi: osobnej sypialni , dużej, przepięknie nasłonecznionej jadalni z kominkiem, przestronnego salonu, łazienki, holu oraz odrębnej kuchni. Wskazana kondygnacja jest gotowa do natychmiastowego mieszkania. Całość omawianej kondygnacji została wykończona w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów wysokiej klasy. Podłogi zdobią jesionowe parkiety, deska sosnowa oraz gustowna terakota, zaś ściany pokryte zostały gładzią gipsową. Warto nadmienić iż nieruchomość posiada pełne wyposażenie w niezbędny sprzęt AGD. Na tym samym poziomie znajduje się również druga część nieruchomości wykorzystywana obecnie na cele działalności biurowej ( dwa pokoje, toaleta). Przejdźmy teraz na drugi z poziomów, które to stanowi poddasze użytkowe będące w stanie deweloperskim, przygotowane do własnej aranżacji. Pozostał do opisania jeszcze jeden z poziomów – całościowe podpiwniczenie przystosowane do użytkowania go na cele gospodarcze czy też prowadzenia firmy.

Jeżeli zaś chodzi o media…
Prezentowana nieruchomość została wyposażona w niezbędne do użytkowania media w postaci: przyłącza gazowego, energetycznego, wodociągowego oraz kanalizacyjnego. Jeżeli zaś chodzi o system instalacji grzewczej budynku stanowi ją ogrzewanie gazowe z pieca dwufunkcyjnego oraz ogrzewanie węglowe.

Położenie i działka…
Rewelacyjne pod niemalże każdym względem. Cisza i spokój płynąca z malowniczo położonego osiedla domów jednorodzinnych z jednoczesną bliskością centrum miasta. Sama działka jest pięknie zagospodarowana. Możemy znaleźć na niej bujne nasadzenia roślin drzewiastych i krzewiastych, połacie bylin, sadzonki krzewów owocowych oraz innych roślin, które w połączeniu ze sobą tworzą idealnie współgrającą ze sobą całość. Istotną kwestią jest również przynależność do nieruchomości zabudowanego tarasu, z którego możemy przejść do ogrodu. Z pewnością jest to nie tylko rozwiązanie funkcjonalne lecz także dające możliwość spędzenia miłego czasu z bliskimi.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zadzwońcie!
Zakup nieruchomości nie musi być tylko wydatkiem – może to być zysk Wasz oraz Waszej rodziny!

Other information

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Map

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Phone:
511 542 516
E-mail:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).