Lublin

LSM

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
550 000 PLN
Numer oferty
35/4997/OLS
Rynek
Wtórny
Liczba pięter
4
Rok budowy
2000
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Inne, Inne
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Description of property

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu użytkowego położonego w dzielnicy LSM w Lublinie. Prezentowana nieruchomość usytuowana jest na parterze w niskim, zadbanym, czteropiętrowym budynku posadowionym w 2000 r. Oferowany lokal posiada powierzchnię 130 m2, na której swoje miejsce znalazły: cztery, Odrębne pomieszczenia o powierzchniach: 19,45 m2, 8,52 m2, 33,29 m2+ 8,52 m2 oraz dwie łazienki ( 6,5 m2 i 13,95 m2) wyposażone w trzy toalety. Biorąc pod uwagę media prezentowana nieruchomość została wyposażona w przyłącze wodne, energetyczne, gazowe i kanalizacyjne oraz instalację alarmową. Biorąc pod uwagę comiesięczną opłatę czynszową wynosi ona około 500 zł miesięczne zaś w jej skład wchodzą : zaliczka na CO, zaliczki na wodę ciepłą i zimną, fundusz remontowy i inne. Poza wspomnianym kosztem do uregulowania pozostają jedynie prąd i gaz.

Lecz to jeszcze nie wszystko… Wraz z przedmiotowym lokalem w oferowanej cenie, możecie Państwo nabyć na własność parking znajdujący się tuż przed wejściem do lokalu, na którym zostało rozplanowane miejsce na szesnaście aut. Jest to niewątpliwe udogodnienie zarówno dla tych, którzy prowadząc własny biznes, chcą komfortowo przyjmować swoich potencjalnych Interesantów, jak i dla wszystkich tych, których profil prowadzonej firmy wymaga dostępność do aut.

Map

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Phone:
511 542 516
E-mail:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).