Lublin

Centrum

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
360 000 PLN
Numer oferty
45/4997/OLS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Medyczne, Biurowe
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Dobry
Parking naziemny
Tak

Description of property

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 36 m2 zlokalizowany w Centrum niedaleko dworca PKS. Prezentowany lokal usytuowany jest na parterze w kamienicy.

Co znajdziemy w środku oferowanej nieruchomości?

Lokal składa się z:
- pomieszczenia usługowego
- łazienki z WC
- pomieszczenia socjalnego.

Lokal wyposażony jest w okna i drzwi przeciwwłamaniowe.

W ostatnim czasie w lokalu była garmażerka. Lokal mieści się bardzo blisko skrzyżowania dzięki czemu można mieć duże grono klientów.

Lokalizacja - lokal usytuowany jest przy jednej z najbardziej znanych ulic w Lublinie. Prężnie rozwijająca się infrastruktura, z jednoczesną bliskością do dworca PKS. Doskonałe położenie, jak i rozkład sprawiają, że lokal nadaje się pod prowadzenie różnych działalności - handlowej, gastronomicznej, usługowej, lub kosmetycznej.


ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ! DOPYTAJ O SZCZEGÓŁY I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ
KONTAKT:
Paweł Bielak
512062672

Other information

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: PKS, Autobus, Kolej

Map

Contact

Liberda Nieruchomości

Liberda Nieruchomości

Phone:
511 542 516
E-mail:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).