Lublin

LSM

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
440 000 PLN
Numer oferty
36/4997/OLS
Rynek
Wtórny
Piętro
-1
Liczba pięter
7
Rok budowy
2000
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Sportowo/Rekreacyjne, Gastronomiczne, Inne, Biurowe, Inne
Liczba pokoi
7
Stan budynku
Idealny
Parking podziemny
Tak
Parking naziemny
Tak

Description of property

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwupoziomowego lokalu o powierzchni około 450 m2 umiejscowionego w dzielnicy LSM w Lublinie.

Przedmiotowa nieruchomość usytuowana jest trzech poziomach : parterze ( wejście bezpośrednio z ulicy), poziomu -1 oraz -2. Biorąc pod uwagę rozkład pomieszczeń oferowanej nieruchomości, na poziomie -1 znajdują się dwa pomieszczenia (pow. 101,35 m2 oraz 55,05 m2), zaś na poziomie -2 – pięć ( 101,22 m2, 55,05 m2, 35,48 m2, 45,64 m2 i 21,04m2).

Stan nieruchomości jest przygotowany do własnej dowolnej aranżacji przez nowego Właściciela (stan deweloperski). Nie sposób nie wspomnieć o wyposażeniu w media, które zostały przyłączone do prezentowanego lokalu w postaci przyłącza energetycznego, gazowego, wodnego oraz kanalizacyjnego.
Istotnym faktem wartym nadmienienia jest wysokość comiesięcznej opłaty czynszowej która kształtuje się na poziomie około 860 zł, poza nią do uregulowania pozostają gaz i prąd.

Prezentowana nieruchomość będzie idealna do prowadzenia niemalże każdej z dziedzin działalności: usługowej, handlowej, sportowo-rekreacyjnej czy też nawet gastronomicznej.

Other information

  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Autobus, Trolejbus

Map

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Phone:
511 542 516
E-mail:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).