Kraśnik

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
870 000 PLN
Numer oferty
112/4997/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
20
Długość działki (mb.)
154
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Mieszane

Description of property

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki budowlanej o powierzchni 2900 m2 usytuowanej niemalże w sercu miasta Kraśnik. Oferowana nieruchomość położona jest przy ulicy Urzędowskiej, w otoczeniu zwartej zabudowy mieszkalnej oraz usługowej. Teren przedmiotowej posesji jest ogrodzony, płaski o obrysie przypominającym prostokąt o wymiarach: około 20 m szerokości na 154 m długości.

Nie sposób nie wspomnieć iż na terenie prezentowanej działki znajduje się uroczy, stuletni budynek mieszkalny o konstrukcji drewnianej ( w dobrym stanie technicznym, okresowo użytkowany), nie wpisany do ewidencji zabytków, a także nie objęty ochroną konserwatorską. Ponadto na terenie nieruchomości znajdują się drewniana wiata, konstrukcją wsparta o sąsiedni budynek oraz budynek gospodarczy : garaż/ stodoła, częściowo murowane.

W rejonie prezentowanej działki znajdują się następujące media: przyłącze gazowe, energetyczne, wodne (usytuowane na sąsiednich działkach oraz w drodze) przyłącze kanalizacyjne na terenie posesji. Warto wspomnieć iż budynek mieszkalny znajdujący się na terenie posesji posiadał przyłączenie do miejskiej sieci wodociągowej, które zostało zlikwidowane przez obecnych Właścicieli.

W kwestii aspektów prawnych teren przedmiotowej nieruchomości objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w którym to jego przeznaczenie zostało opisane jako: tereny zabudowy mieszkaniowej mieszanej, o charakterze śródmiejskim - MM. Istotnym aspektem przy wspomnianej funkcji terenu jest brak określenia możliwego procentu zabudowania gruntu, co pozwala na znaczące, budowlane wykorzystanie terenu zgodnie z zasadami prawa budowlanego, w granicach nieprzekraczalnej linii zabudowy.

Zadzwoń i dopytaj o szczegóły, a także umów się na osobistą prezentację!

Other information

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Kościół, Restauracja, Zabudowa niska, Apteka, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Inne budynki

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Phone:
511 542 516
E-mail:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).