Giby

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
4 110 000 PLN
Numer oferty
108/4997/OGS
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Ogrodzenie
Drewniane

Description of property

Przedmiotem sprzedaży jest Ośrodek Wypoczynkowy "Gieret" wraz z dwiema działkami sąsiadującymi z jeziorem Gieret, położony w miejscowości Giby wśród malowniczych terenów Suwalszyczyzny granicząc także z Puszczą Augustowską.

Oferowana nieruchomość składa się z czterech numerów ewidencyjnych. Większa część z nich stanowi grunty już zabudowane, z możliwością dodatkowej rozbudowy.

Ośrodek wypoczynkowy to kompleks składający się z:
- 18 domków
- pola namiotowego i caravaningowe z dostępem do elektryczności
- zadaszonego miejsce na organizację imprezy na świeżym powietrzu
- wędzarni oraz miejsca na grilla i ognisko
- miejsc rekreacyjnych np. boiska do gry w piłkę nożną lub siatkową, sala ze stołem do ping-ponga czy plac zabaw
- baru i stołówki z salą kominkową
- parkingu
- plaży z pomostem.

OPIS DOMKÓW
Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2,8174 ha zabudowana jest 18 domkami. Obiekty przygotowane są dla 3-5 osób (w zależności od budynku) z pełnym wyposażeniem sanitarnym, kuchnią lub aneksem kuchennym, a także tarasem.

OPIS PAWILONU GASTRONOMICZNEGO WRAZ Z SANITARIATEM
Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2,4387 ha zabudowana jest budynkiem o łącznej powierzchni 146 m2 i powstał w 1974 r., a w jego skład wchodzi stołówka oraz kuchnia. Do budynku przynależy również sanitariat o powierzchni 110 m2.

OPIS RYBAKÓWKI WRAZ Z SANITARIATEM
Działka gruntu, na której posadowiona jest rybakówka o powierzchni 203,60 m2 posiada areał 1,0230 ha. Budynek został wzniesiony 1970 r., zaś rozbudowany w 2004 r. Przy rybakówce znajduje się również sanitariat stanowiący powierzchnię 31,64 m2. Istniejące fundamenty stanowią przyszłościowy potencjał w ich rozbudowie i utworzenie ośrodka wypoczynkowego z bliskim dostępem do jeziora.
Obok opisywanego powyżej obiektu, znajduje się jeszcze jedna działka stanowiąca areał 1,0162 ha, na której również istnieje potencjalna możliwość posadowienia obiektu wypoczynkowego.

LOKALIZACJA
Prezentowana nieruchomość to coś więcej niż punkt gastronomiczny i wypoczynkowy przy głównej trasie DK16. To przede wszystkim pięknie zagospodarowany teren rekreacyjny. Oferowany obiekt posiada bezpośredni dostęp do Jeziora Gieret, graniczy z Puszczą Augustowską, przez teren której przepływają rzeki tj. Czarna Hańcza i Marycha, na których organizowane są spływy kajakowe. Pobliski teren znany jest z wielu atrakcji turystycznych, dzięki czemu cieszy się tak dużą popularnością. Jest to idealne miejsce dla miłośników przyrody, którzy mogą zapewnić sobie ciekawe wycieczki po rezerwatach przyrody, jak i poznać miejsca i budowle charakterystyczne dla tego regionu np. suwalskie chaty z XIX i XX wieku czy też Kościół Św. Anny z 1912 r.

Prosperujący obiekt cieszy się sporym zainteresowaniem, zarówno wśród klientów indywidualnych, biznesowych, jak i zorganizowanych grup. Dotychczas były organizowane równego rodzaju imprezy firmowe, szkolenia pracownicze, pikniki rodzinne, imprezy tematyczne tj. warsztaty malarskie, fotograficzne, rzeźbiarskie czy też zielone szkoły.

Zapraszamy Państwa do kontaktu, gdzie przedstawimy szczegóły dotyczące nieruchomości, a także jej potencjał inwestycyjny.

Other information

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Map

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Phone:
511 542 516
E-mail:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).